عزیزانم هنگام نشستن, بزرگان و ریش سپیدان را بر خود مقدم بدانید.(کوروش کبیر)
مطالب پیشنهادی
اطلاعیه ی سایت
  • لایسنس رایگان آنتی ویروس ESET یک ساله:AFAX-W335-9239-9VMP-P4GN
  • یا از سایت http://eset.downloaddo.ir/ کد های روزانه دریافت کنید♥

تماس با ما

تماس با ما

پشتیبانی کاربران

تلفن:۰۹۱۹۵۲۷۲۶۳۰

تلفن:۰۹۱۹۵۲۷۲۶۳۴

تلفن:۴۴۰۵۰۳۷۱-۰۲۱

ایمیل: info@downloaddo.ir

سؤالی دارید یا با مشکلی روبه‌رو شده‌اید؟ خوشحال می‌شویم با ما تماس بگیرید. ما هر روز هفته از ساعت ۹ تا ۱۸ به همه‌ی تلفن‌ها پاسخ می‌دهیم. پیام شما خارج از این زمان، ضبط می‌شود و در اولین فرصت، با شما تماس خواهیم گرفت. به ایمیل‌ها معمولاً ظرف چهار ساعت، و در موارد استثنایی،‌ حداکثر یک روز کاری، رسیدگی می‌شود.

آدرس:تهران، فلکه دوم صادقیه ( آریاشهر )، خیابان آیت الله کاشانی، بعد از پمپ بنزین، روبروی بلوار اباذر مجتمع تجاری یاران پلاک ۲۶ 

پشتیبانی توسعه‌دهندگان

اگر توسعه دهنده‌اید یا علاقه دارید روی برنامه منتشر کنید،‌ بهتر است ابتدا به صفحه‌ی توسعه‌دهندگان سر بزنید. ممکن است پاسخ سؤال خود را در آنجا بیابید.

ایمیل:info@downloaddo.ir

ارتباطات و رسانه‌ها

آیا در مطبوعات، رسانه‌های خبری آنلاین یا برنامه‌های رادیو تلویزیونی فعالیت می کنید؟ علاقمند به پوشش خبری یکی از رویدادهای  هستید؟ برای تهیه خبر، گزارش یا عکس نیاز دارید با ما تماس بگیرید؟ کار شما به امور روابط عمومی مربوط می شود؟

لطفاً درخواست خود را با ذکر نام رسانه، توضیح مختصری از گزارشی که می‌خواهید تهیه کنید و جزئیات درخواست خود به نشانی زیر ایمیل کنید تا در اسرع وقت به شما پاسخ بدهیم.

ایمیل: info@downloaddo.ir

فکس: ۴۴۰۵۰۳۷۰-۰۲۱

صندوق پستی: ۱۴۸۱۸۶۶۳۲۲

۰ تا کنون ثبت شده است

دانلود دو مرجع دانلود ایرانیان-۱۳۹٧ - ۱۳۸۹ © کلیه حقوق مطالب، تصاویر و طرح قالب برای سایت دانلود دو محفوظ است - گرافیک و طراحی : پارس تمز